לוח שידורי יורו 2016 המלא: היכן משודר כל משחק

הגמר כבר ממש מעבר לפינה, ובעוד כמה ימים נדע מי מבין צרפת ופורטוגל תהיה האלופת אירופה. אז היכן נוכל לראות את משחק ההכרעה הגורלי ? הפרטים על לוח השידורים המלא של היורו

יורו 2016 הביא איתו תקופה של שכרון חושים לכל אוהד כדורגל, ואנחנו מביאים בפניכם את לוח השידורים המלא של הטורניר בטלוויזיה הישראלית.

לא רק לוח שידורי יורו 2016: לוח המשחקים המלא

שלבי הגמר

רבע הגמר

30.06.2016
22:00, פולין - פורטוגל (ערוץ 10)

01.07.2016
22:00, ויילס - בלגיה (ערוץ 10)

02.07.2016
22:00, איטליה – גרמניה (ערוץ 1)

03.07.2016
22:00, צרפת – איסלנד (ערוץ 2)

חצי הגמר

06.07.2016
22:00, פורטוגל – ויילס (ערוץ 10)

07.07.2016
22:00, גרמניה – צרפת (ערוץ 10)

גמר

10.07.2016
22:00, פורטוגל – צרפת (ערוץ 2)

כריסטיאנו רונאלדו רנאטו סאנצ'ס נבחרת פורטוגל חוגגים (רויטרס)
כל הדרך לחצי הגמר. רונאלדו (צילום: AP)

שלב הבתים

10.06.2016
22:00, צרפת – רומניה (ערוץ 10)

11.06.2016
16:00, אלבניה – שווייץ (ערוץ 1)
19:00, וויילס – סלובקיה (ספורט1)
22:00, אנגליה – רוסיה (ספורט1)

12.06.2016
16:00, טורקיה – קרואטיה (ספורט1)
19:00, פולין – צפון אירלנד (ערוץ 2)
22:00, גרמניה – אוקראינה (ערוץ 2)

13.06.2016
16:00, ספרד – צ'כיה (ערוץ 2)
19:00, אירלנד – שבדיה (ערוץ 2)
22:00, בלגיה – איטליה (ערוץ 2)

14.06.2016
19:00, אוסטריה – הונגריה (ערוץ 1)
22:00, פורטוגל – איסלנד (ספורט2)

15.06.2016
16:00, רוסיה – סלובקיה (ספורט1)
19:00, רומניה – שווייץ (ספורט1)
22:00, צרפת – אלבניה (ספורט1)

16.06.2016
16:00, אנגליה – וויילס (ספורט2)
19:00, אוקראינה – צפון אירלנד (ערוץ 1)
22:00, גרמניה – פולין (ספורט2)

17.06.2016
16:00, איטליה – שבדיה (ספורט1)
19:00, צ'כיה – קרואטיה (ספורט1)
22:00, ספרד – טורקיה (ערוץ 10)

18.06.2016
16:00, בלגיה – אירלנד (ספורט1)
19:00, איסלנד – הונגריה (ערוץ 1)
22:00, פורטוגל – אוסטריה (ספורט1)

19.06.2016
22:00, שווייץ – צרפת (ערוץ 2)
22:00, רומניה – אלבניה (ספורט2)

20.06.2016
22:00, סלובקיה – אנגליה (ספורט1)
22:00, רוסיה – וויילס (ספורט1)

21.06.2016
19:00, אוקראינה – פולין (ספורט1)
19:00, צפון אירלנד – גרמניה (ערוץ 2)
22:00, קרואטיה – ספרד (ערוץ 2)
22:00, צ'כיה – טורקיה (ספורט2)

22.06.2016
19:00, הונגריה – פורטוגל (ספורט1)
19:00, אוסטריה – איסלנד (ערוץ 1)
22:00, איטליה – אירלנד (ספורט1)
22:00, שבדיה – בלגיה (ספורט2)